Wybierz miasto ZAMKNIJ


DETALISTO! KUPUJ I REMONTUJ W CENACH HURTOWYCH!

Platforma serwisu www.sklep.rabatybudowlane.pl jest zarządzana przez Grupa PIERLEX z siedzibą w Krakowie, ul. Przy Rondzie 55 lok. 2, 31-547 Kraków, Polska, pod numerem NIP 679 299 57 10. www.sklep.rabatybudowlane.pl wyjaśnia politykę prywatności, informuje o zakresie zgody, którą Użytkownik, udziela www.sklep.rabatybudowlane.pl przez akceptację niniejszej Polityki Prywatności dostępnych pod adresem: http://www.sklep.rabatybudowlane.pl/regulamin.html oraz http://www.sklep.rabatybudowlane.pl/polityka-prywatnosci.html

 

1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych jest www.sklep.rabatybudowlane.pl

2. Abyś mógł/a skorzystać z niektórych funkcji naszego systemu powinieneś/powinnaś się zarejestrować. Podczas rejestracji poprosimy Cię o podanie Twojego imienia i nazwiska, loginu, adresu email oraz hasła, którego będziesz używał do logowania do serwisu. Rejestrując się akceptujesz regulamin serwisu. Dane będą wykorzystywane i opracowywane w celu założenia i zarządzania Twoim kontem.

3. Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę otrzymywanie naszego newslettera, wykorzystamy Twój adres e-mail w celu wysłania Ci materiałów. Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera.

4. Nie zbieramy danych dotyczących kart kredytowych i kont bankowych przy dokonywaniu zakupu. Danymi związanymi z transakcjami przy płatności kartą kredytową i przelewach zarządza certyfikowany pośrednik, serwis Dotpay. Zasady bezpieczeństwa usług oferowanych przez Dotpay S.A. dostępne są pod adresem www.dotpay.pl

5. Cookies to małe pliki tekstowe, wysyłane do Twojego komputera przez odwiedzane strony internetowe. W przesyłanych przez www.sklep.rabatybudowlane.pl plikach znajdują się wyłącznie informacje niezbędne do prawidłowego działania niektórych funkcjonalności www.sklep.rabatybudowlane.pl. Cookies nie są szkodliwe ani dla Twojego komputera, ani dla Twoich danych.

6. Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Twój profil, możesz zmienić swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu.

7. Korzystając z Platformy Użytkownik zgadza się na przetwarzanie swoich danych w zakresie i sposób opisany powyżej i do wyżej wymienionych celów.

8. www.skleprabatybudowlane.pl przetwarza dane osobowe Użytkowników zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Administrator stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane osobowe użytkowników przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, utratą czy uszkodzeniem.

...